URODA I ZDROWIE

Zdrowy styl życia z Jillian Michaels

5 marca 2015, dodał: Adrianna Kaczuba

Jillian Michaels, to światowej sławy ekspert w dziedzinie fitnessu oraz trenerka personalna, która od 20 lat dzieli się z milionami kobiet na świecie swoją wiedzą i doświadczeniem na temat sportu oraz zdrowych sposobów odżywiania!

jillian-michaels-ftr1

 

Jillian rozpoczynała swoją przygodę ze sportem mając 17 lat, kiedy to jej pasją były przede wszystkim sporty walki: Muay Thai i Akarui-Do, w których ma czarny pas. Zdobyła również certyfikaty trenera personalnego z najbardziej prestiżowych amerykańskich programów: National Exercise & Sports Trainers Association (NESTA), a także Aerobics and Fitness Association of America (AFAA). Pogłębiając swoją edukację, Jillian uzyskała także tytuł konsultantki z dziedziny odżywiania i wellness.

jillian-michaelsrural-mamas-sandbox-win-tickets-to-jillian-michaels-tour-in-nlgglc38jillian-michaels-slim-400x400

 

Podczas wieloletniej kariery, Jaillian napisała kilka książek na temat zdrowego stylu życia, właściwego odżywiania i sportu. Dotąd ukazały się takie tytuły jak:

 • „Opanuj swój metabolizm”, zawiera prosty 3-etapowy plan, który aktywizuje hormony sprzyjające odchudzaniu oraz powstrzymuje działanie tych, które powodują magazynowanie tłuszczu.
 • „Opanuj swój metabolizm” (książka kucharska), to pozycja, gdzie (wedle opisu wydawniczego) Jillian wykorzystała prowadzone przez siedemnaście lat badania, aby stworzyć plan odżywiania, który doprowadzi do właściwego zbilansowania hormonów, a w rezultacie przyspieszy utratę wagi, wzmocni odporność i spowolni procesy starzenia się.
 • „Idealna sylwetka”, w tej książce Jillian Michaels rozszyfrowuje tajemnicę skutecznego pozbywania się kilogramów, dzieli się swoimi sekretami, tajnymi metodami i wskazówkami, jak szybko i łatwo można zmienić swoje ciało raz na zawsze.
 • „Bez ograniczeń. Twoje życie może być wyjątkowe”- książka o tym, że jeśli będziesz mieć odpowiednie podejście i umiejętności, możesz osiągnąć wszystko, czego chcesz. Książka ta mówi zarówno o jednym, jak i drugim: o nastawieniu i działaniu.

z13634449Q

 Od 2005 roku Jillian Michaels wydała także 15 płyt DVD zawierających opracowane przez nią programy treningowe. Znajdziemy tak takie tytuły jak:

 • Jillian Michaels Body Revolution
 • JILLIAN MICHAELS BODYSHRED
 • Jillian Michaels Yoga Inferno

Warto podkreślić, że Jillian stworzyła także wiele programów treningowych, które dostępne są w Internecie zupełnie za darmo! Wiele z nich dostępnych jest na YouTube, dzięki kanałowi BeFiT.

Ogromną popularnością cieszy się także strona internetowa trenerki, JillianMichaels.com, która oferuje kompleksowe programy wellness w wersji online.

 

zobacz również:

 1. Ćwiczenia na jędrne pośladki
 2. Ćwiczenia Callanetics rzeźbiące sylwetkę!
 3. Zumba: na czym polega i co daje?
 4. Na czym polega pilates i jakie przynosi efekty?

 

Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 28)


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 30)
Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 29)

FORUM - bieżące dyskusje

darmowe konto bankowe
Szukacie odpowiedniego banku dla siebie i nie wiecie z której oferty najlepiej skorzystać w...
Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki…
Dziewczyny czy Wy rownież macie taki problem z brzuchem po porodzie? Wcierałam...
BIO-Kosmetyki naturalne.
Chętnie wypróbuję tą aplikację na telefon. Lubię takie nowości. A darmowa ta aplikacja?
Translate »