URODA I ZDROWIE

Zabiegi i porady kosmetyczne z YouTube

8 lipca 2015, dodał: Adrianna Kaczuba

Szeroka dostępność kosmetyków, również tych produkowanych wyłącznie na rynki zagraniczne sprawiła, że wiele z nas zaczęło się interesować dziedziną jaką jest szeroko pojęta uroda i jej pielęgnacja. Za pośrednictwem stron takich jak YouTube, mamy bowiem dostęp do recenzji każdego produktu jaki tylko sobie wymarzymy.

 Filmiki – porady urodowe TUTAJ


W ciągu ostatnich kilku lat, rozszerzający się zakresu wpływu medium jakim jest internet na obowiązujące trendy stał się wyraźnie zauważalny. Dzięki temu, duża grupa osób zdecydowała się na zakładanie swoich kanałów urodowych, a prowadzące je osoby z czasem stawały się powszechnie rozpoznawalne. Szczególnie w przypadku zagranicznych użytkowników serwisów oferujących możliwość prowadzenia swoich videoblogów, zauważyć można tendencję do ogromnego wzrostu popularności tych z nich, którzy poprzez swoją pasję i umiejętności zdobyli mocną pozycję w świecie, jak się okazuje, nie tylko wirtualnym.

Kiev, Ukraine - May 20, 2013 - Hand pointing on keyboard with social media logotype collection of well-known social network brand's placed on keyboard buttons. Include Facebook, YouTube, Twitter, Google Plus, Instagram and more other logos.

Ogromne sukcesy w  świecie internetowym, przekładały się także dla wielu z nich, na ogromne pieniądze, które z czasem doprowadzały do rozszerzenia działalności na takie obszary jak: produkcja własnych linii kosmetycznych czy wypuszczanie na rynek książek urodowych, a nawet autobiografii.

 

Zoella

Warto jednak podkreślić, że prócz różnorodnych korzyści, prowadzenie swojego kanału z videoblogami to obecnie przede wszystkim ciężka praca, która by przełożyła się na sukces, wymaga  mnóstwa czasu i poświęcenia, a także zaangażowania ze strony osoby, która się na to zdecyduje!

 

picture

Dla odbiorców jest to jednak przede wszystkim ciekawy sposób spędzania wolnego czasu- poznania najnowszych trendów i różnorodnych zagadnień ze świata urodowego (i nie tylko)! Warte polecenie się tutaj w pełni profesjonalne kanały prowadzone przez specjalistów w swoich dziedzinach jak Pixiwoo, kanał sióstr, których znajomość tajników sztuki makijażu jest świetnym źródłem wiedzy dla wszystkich, którzy chcą szlifować swoje umiejętności w tej dziedzinie. Dla relaksu i zapoznania się z recenzjami i opiniami na temat nowości kosmetycznych i modowych warto sprawdzić zagraniczne kanały:

  • Zoella
  • Beautycrush
  • Essie Button
  • Ingrid Nilsen
  • Michelle Phan
  • Tati
  • Fleur DeForce

Warto jednak podkreślić, że są to jedynie przykłady zagranicznych kanałów urodowych na YouTube. Bardzo szeroka dostępność i różnorodność prowadzonych tam kanałów sprawia, że każdy może znaleźć interesującego go informacje, które podawane są przez osoby, których najczęściej trudno nie polubić… a wszystko to zawarte w coraz szybciej ewoluującym „przemyśle” internetowym!

 

zobacz również:

Baza Blogerek

Testy i recenzje blogerek

Kanał Uroda.TV – Uroda

Strefa Urody – porady

 

 

Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 28)


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 30)
Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 29)

FORUM - bieżące dyskusje

darmowe konto bankowe
Szukacie odpowiedniego banku dla siebie i nie wiecie z której oferty najlepiej skorzystać w...
Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki…
Dziewczyny czy Wy rownież macie taki problem z brzuchem po porodzie? Wcierałam...
BIO-Kosmetyki naturalne.
Chętnie wypróbuję tą aplikację na telefon. Lubię takie nowości. A darmowa ta aplikacja?
Translate »