URODA I ZDROWIE

Olejki aromatyczne z Bombay Bazaar – tak pachnie relaks!

30 października 2015, dodał: Bombay Bazaar

file1446213571

Jesień to nie tylko romantyczne spacery po parku i czerpanie energii z przepełnionych kolorami drzew. To także pora roku, w której  słońce  bezskutecznie konkuruje  z  mgłami, szarówkami, deszczem oraz zimnem.  Dlatego po przyjściu do domu, jedyne o czym marzymy, to ciepła kąpiel z kilkoma kropelkami olejku eterycznego. Mieszanina ta powoduje, że ciało rozluźnia się, a zatem odpoczywamy.

Oferowane przez Bombay Bazaar olejki aromatyczne (po 10 ml) można stosować zarówno do wspomnianej kąpieli, kominków do aromaterapii, jak i masażu. Oferowane zapachy to: sandałowy, jaśminowy oraz pomarańczowy. Każdy z nich uspokaja i działa antyseptycznie, wpływa na poprawę stanów psychicznych, ale nie tylko…  .

Na przykład olejek sandałowy poprawia wygląd skóry, działając między innymi na takie jej zmiany jak: egzemy, wysypki lub ukąszenia.  Stosuje się go w leczeniu schorzeń górnych dróg oddechowych  (katar, kaszel) i problemach gastrycznych. A w stanach lękowych, przy wzmożonym napięciu nerwowym, napięciach seksualnych, czkawce spowodowanej stresem  – skutecznie  uspokaja.  Bywa też stosowany w walce z bezsennością.  Łagodzi zaburzenia przedmenstruacyjne , a także  problemy menopauzy.

Drugi w ofercie to olejek jaśminowy, który zastosujemy dodatkowo przy  zdenerwowaniu oraz apatii a nawet w depresji popołogowej. Poleca się go nawet  panom…mającym problemy z impotencją.  Niejednokrotnie stosowany jest do masażu erotycznego. Bardzo dobrze wpływa na elastyczność skóry, odżywiając ją i rozjaśniając, jak również pomaga w leczeniu zmian skórnych. Podobnie jak pachnidło sandałowe sugerujemy łączyć go z olejkami: ze słodkich migdałów, jojobą oraz olejem z kiełków pszenicy.

Z kolei zapach pomarańczowy poza działaniem uspokajającym, przeciwdepresyjnym oraz regenerującym tkankę skórną,  wpływa na pobudzenie seksualnie partnerów. Dodatkowo jego zapach powoduje, iż rośnie apetyt, procesy trawienne przebiegają szybciej, a także poprawia się funkcjonowanie układu immunologicznego.

Sugerujemy  łączenie olejku pomarańczowego z sandałowym, imbirowym lub goździkowym.

Ważne:

Olejek eteryczny należy stosować wyłącznie w rozcieńczeniu z olejem bazowym do masażu. W przypadku dostania się do oczu – przemyć obficie wodą.

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie stosować bezpośrednio na skórę. Przed zastosowaniem olejku po raz pierwszy należy przeprowadzić alergiczny test skórny. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w chłodnym i zaciemnionym miejscu. Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Więcej: www.bombaybazaar.pl

Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 28)
Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 30)
Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 29)

FORUM - bieżące dyskusje

darmowe konto bankowe
Szukacie odpowiedniego banku dla siebie i nie wiecie z której oferty najlepiej skorzystać w...
Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki…
Dziewczyny czy Wy rownież macie taki problem z brzuchem po porodzie? Wcierałam...
BIO-Kosmetyki naturalne.
Chętnie wypróbuję tą aplikację na telefon. Lubię takie nowości. A darmowa ta aplikacja?
Translate »