URODA I ZDROWIE

 1. Otwieranie stron internetowych www.urodazdrowie.pl jest równoznaczne z zaakceptowaniem warunków podanych w poniższym regulaminie korzystania z serwisu.
 2. Wszelkie materiały przesłane przez użytkowników, stają się własnością redakcji – dotyczy to przesyłanych tekstów, zdjęć i innych wpisów zawartych na stronie internetowej.
 3. Teksty będące wynikiem udziału w konkursie nie podlegają procedurze usuwania z serwisu.
 4. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu forum.
 5. Redakcja zastrzega sobie możliwość zmiany tytułów dodanych wpisów.
 6. Rejestracja użytkownika w serwisie oznacza akceptację regulaminu i zgodę na otrzymywanie newslettera oraz mailingów promujących oferty innych firm.  Urodaizdrowie.pl zastrzega prawo do nieograniczonego wysyłania informacji handlowych i usługowych do zarejestrowanych użytkowników. Aby wypisać się z newslettera, należy napisać wiadomość mailową z prośbą o usunięcie konta na adres: malgorzata@hepi.pl.
 7. Autorzy, którzy posiadają uprawnienia do dodawania wpisów, są zobowiązani wyłącznie do zapisywania szkiców, zabrania się klikania w opcję OPUBLIKUJ, w przeciwnym wypadku uprawnienia zostaną cofnięte z wszelkimi konsekwencjami wynikającymi z tego tytułu.
 8. Autorzy są nagradzani za dodawanie artykułów do rubryki tematycznej zgodnie z instrukcją dodawania artykułów. Nie wynagradzamy za dodawanie przepisów, wpisów do rubryki BLOGI i wpisów na forum.
 1. Regulamin forum:

  1. Treści wpisywane w zasoby serwerów urodab.urodaizdrowie.pl przez uczestniczące w dyskusji osoby są traktowane na zasadzie współautorstwa redakcji i użytkownika.
  2. Redakcja nie ma prawa sprzedaży treści dyskusji na forach dyskusyjnych serwisu www.urodab.urodaizdrowie.pl.
  3. Ze względów na konstrukcję oprogramowania niemożliwe jest usunięcie zapisów elektronicznych wpisanych przez użytkownika do zasobów forów dyskusyjnych. Ewentualne wybiórcze usunięcie takich zapisów może spowodować awarię działania forum dyskusyjnego.
  4. Redakcja zastrzega sobie prawo do zmian i skrótów wpisanych przez użytkownika treści, szczególnie jeśli dotyczą one naruszenia szeroko rozumianych interesów innych użytkowników, redakcji lub osób trzecich.
  5. Redakcja nie realizuje żadnych przychodów wynikających z faktu wpisania wiadomości na forach serwisu www.urodab.urodaizdrowie.pl – nie powstają w ten sposób żadne zobowiązania majątkowe.

   Recenzje i komentarze do produktów i usług:

 2. Redakcja uznaje wszelkie recenzje i komentarze dodane przez użytkowników jako ich własne, nie wykorzystuje ich w celach komercyjnych.
 3. Redakcja nie realizuje żadnych przychodów wynikających z faktu wpisania recenzji lub komentarza. Nie powstają w ten sposób żadne zobowiązania majątkowe.
 4. Niedopuszczalne jest reklamowanie i promowanie podczas komentowania i na forach swoich usług oraz produktów z równoczesnym czerpaniem z tego korzyści majątkowych, korzystanie z podanych podczas dyskusji maili uczestników oraz spamowanie.
 5. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści na forach i w komentarzach, jednocześnie wszystkie komentarze uznane za wulgarne, szerzące nietolerancję na tle religijnym, rasowym, a także wypowiedzi z wulgaryzmami będą od razu usuwane z serwisu (zgodnie z ustawodawstwem polskim).
 6. Dodane komentarze przez użytkowników przechodzą na własność portalu urodab.urodaizdrowie.pl i nie można żądać ich usunięcia, jedynie w wyjątkowych przypadkach.
 7. Redakcja urodab.urodaizdrowie.pl nie gwarantuje, że witryna będzie działała nieprzerwanie i bezbłędnie, jednak zobowiązuje się do usuwania wszelkich usterek możliwie jak najszybciej.
 8. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam i ewentualne szkody związane z korzystaniem z informacji znajdujących się na www.urodab.urodaizdrowie.pl, nie sugeruje również i nie zachęca do stosowania określonej metody leczenia, zakupu produktów i usług.
 9. Użytkownicy ponoszą wszelką odpowiedzialność prawną za opublikowane w serwisie materiały (teksty, pliki i zdjęcia).

3. Konkursy:

1. W przypadku wątpliwości związanych z wynikami konkursu redakcja ma prawo anulować przyznane nagrody i przekazać je następnym wyłonionym laureatom lub unieważnić konkurs.

2. Jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę.

3. W konkursach mogą brać udział wyłącznie zarejestrowani użytkownicy.

4. W przypadku niepodania adresu do wysyłki nagrody w ciągu 7 dni (mimo otrzymania maila z taką informacją) nagroda przepada.

5. Konkursy na fanpage’u serwisu Urodaizdrowie na Facebooku są organizowane wyłącznie przez serwis Urodaizdrowie.pl i firmy sponsorujące w nich nagrody. Firma zarządzająca serwisem Facebook w żadnej mierze nie uczestniczy w organizacji tych konkursów.

6. Osoby, które usuwają wpisy i udostępnienia na Facebooku po ogłoszeniu wyników konkursów tam organizowanych, nie będą uwzględniane w następnych konkursach na fanpage’u serwisuUrodaizdrowie.pl.

7. W konkursach można dodawać wyłącznie autorskie prace i teksty, stworzone na potrzeby tego konkretnego konkursu.

4. Regulamin dodawania treści przez użytkowników

 1. Publikując artykuły użytkownik akceptuje regulamin strony.
 2. Publikując na stronie (zarówno na forum jak i w formie artykułów) użytkownik oświadcza, że posiada pełnie praw do dysponowania wszelkimi użytymi treściami w szczególności tekstem i grafiką.
 3. Użytkownicy ponoszą wszelką odpowiedzialność prawną za opublikowane w serwisie materiały (teksty, pliki i zdjęcia), w tym wszystkie konsekwencje naruszenia prawa autorskiego.
 4. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści, co do których otrzymała wiarygodną informację, że łamią prawa osób trzecich.
 5. Redakcja nie ponosi prawnej odpowiedzialności za treści publikowane przez użytkowników.

Regulamin testów:

1) Produkty do testów i nasze akcje testowania są  skierowane do blogerów, prowadzących aktywne blogi oraz do aktywnych czytelników niebędących blogerami.

2) Osoby do testów wybiera ostatecznie firma zlecająca testy.

3) Blogerka lub testerka jest zobowiązana do przetestowania danego produktu zgodnie wytycznymi – najczęściej jest to maksymalnie okres 1 miesiąca.

4) Blogerka lub testerka niezadowolona z danego produktu, który nie spełnia jej oczekiwań, jest zobowiązana do poinformowania o tym fakcie redakcję portalu przed zamieszczeniem recenzji na blogu.

5) Produkty do testów wysyła firma zlecająca testy – na swój koszt. Redakcja podejmuje się wysyłki wyłącznie w przypadku pokrycia jej kosztów przez firmę.

6) Blogerka lub testerka jest zobowiązana zamieścić w recenzji aktywny  link do strony producenta, sklepu lub firmy, która przekazuje produkt do testów.
9) Recenzje zweryfikowane przez redakcję zostaną zamieszczone wraz z fotkami blogerki na stronie głównej portalu oraz w rubryce TESTY BLOGEREK.

 

Translate »