URODA I ZDROWIE

Peel Off Gel – manicure hybrydowy La Femme Professionnel i instrukcja

2 września 2015, dodał: Redakcja

Nowa formuła to alternatywa dla tradycyjnego manicure hybrydowego. Peel Off Gel charakteryzuje się nie tylko szybką i łatwą aplikacją, ale przede wszystkim prostym zdejmowaniem koloru bez konieczności używania zmywacza.

peeloffduzy

La Femme Professionnel oferuje szeroką paletę kolorów formuły Peel Off Gel oraz dostępność produktu w zestawach z mini lampą Moon UV&LED. Aplikacja gelu jest ułatwiona dzięki formule 2w1 Base&Top. Peel Off Gel cechuje się wysoką trwałością – efekt utrzymuje się do 14 dni.
Nowa formułą to alternatywa dla kobiet, którym zależy na trwałym efekcie i połysku, ale lubią też zabawę kolorem. Zarówno aplikacja jak i zdejmowanie koloru w przypadku Peel Off jest niezwykle proste – po upływie kilku dni wystarczy odkleić „kolor” tak jakby była to zwykła naklejka – mówi Imię Nazwisko, stanowisko w firmie.
La Femme Professionnel oferuje 40 modnych kolorów w kolekcji Peel Off Gel. Produkt jest dostępny w sklepach stacjonarnych La Femme Professionnel w: Gdyni i w Giżycku oraz w sklepie internetowym www.lf.pl.

peeloffkolory

Marka La Femme już od wielu lat jest kojarzona z profesjonalizmem, a z jej produktów korzystają profesjonaliści na całym świecie. Klientami La Femme są polskie stylistki, a w przeciągu kilku ostatnich lat do grona klientów dołączyły również stylistki z 14 krajów Europy. Jeszcze w tym roku marka planuje otwarcie kolejnych sklepów stacjonarnych w: Bydgoszczy, Inowrocławiu i Grudziądzu.

Peel Off Gel instrukcja

Pamiętaj, aby przed otwarciem butelki dokładnie rozmieszać jej zawartość energicznie nią potrząsając!

Aplikacja Peel Off Gel jest wyjątkowa szybka i prosta. Przeczytaj instrukcję i wykonaj perfekcyjny i trwały manicure w 5 krokach:

Krok pierwszy
Przygotuj płytkę paznokciową poprzez jej dokładne oczyszczenie i odtłuszczenie alkoholem. Nadaj paznokciom wybrany kształt.

Krok drugi
Peel Off Gel opiera się na formule 2w1 Base&Top, dzięki temu aplikacja jest jest jeszcze łatwiejsza.
Nałóż cienką warstwę bazową – Base&Top – i wsuń dłoń do lamy w celu utwardzenia. Włącz lampę Mini Moon UV&LED, która automatycznie odmierzy czas 30 sekund i włóż do niej dłoń. Pamiętaj aby palce były złączone i nie dotykały ścianek lampy. W razie konieczności odmierz kolejne 30 sekund (łącznie 60 sekund). Jeżeli korzystasz ze standardowej lampy UV utwardzaj warstwę bazową przez dłuższy czas – 1 do 2 minut.

Krok trzeci
Nałóż cienką warstwę wybranego koloru – pamiętaj im cieńsza warstwa tym dłuższy i trwalszy efekt. Wsuń dłoń do lampy i utwardź warstwę przez 30 sekund. W razie konieczności odmierz kolejne 30 sekund (łącznie 60 sekund). Jeżeli używasz standardowej lampy UV wydłuż czas utwardzania maksymalnie do 2 minut.

Krok czwarty
Nałoż cienką warstwę topu – Base&Top – dzięki temu Twoje paznokcie zachowają piękny połysk nawet do 14 dni. Utwardź warstwę w lampie UV&LED przez 30 do 60 sekund. Jeżeli używasz standardowej lampy UV wydłuż czas utwardzania maksymalnie do 2 minut.

Krok piąty
Znudził Ci się kolor? Możesz bardzo szybko zdjąć Peel Off Gel ściągając kolor jak naklejkę -bez konieczności używania zmywacza!

Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 28)
Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

darmowe konto bankowe
Szukacie odpowiedniego banku dla siebie i nie wiecie z której oferty najlepiej skorzystać w...
Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki…
Dziewczyny czy Wy rownież macie taki problem z brzuchem po porodzie? Wcierałam...
BIO-Kosmetyki naturalne.
Chętnie wypróbuję tą aplikację na telefon. Lubię takie nowości. A darmowa ta aplikacja?
Translate »