URODA I ZDROWIE

(Nie)zwykły loft – zaaranżuj otwartą przestrzeń

22 marca 2016, dodał: Redakcja

OK_BRW_SPONS_Niezwykly_loft_zaaranzuj_otwarta_przestrzen_1

Black Red White, kolekcja Median

Mieszkania typu loft, bardzo modne w Stanach Zjednoczonych, są coraz chętniej kupowane także w Polsce. Ich główne zalety to przestronność oraz nowoczesny styl. Zobacz, jak stworzyć praktyczne, przytulne, zgodne z najnowszymi trendami i standardami mieszkanie loft.

Lofty to wyjątkowe lokale, w których stare budownictwo kamienic łączy się z nowymi aranżacjami. Podpowiadamy, jak urządzić wymarzony loft z meblami i dodatkami od Black Red White.

  1. Industrialny salon z kolekcją Median

 

OK_BRW_SPONS_Niezwykly_loft_zaaranzuj_otwarta_przestrzen_2

Black Red White, kolekcja Median

Główną cechą loftów jest ich industrialny i surowy styl. W otwartych salonach dominują meble o prostych, geometrycznych kształtach, które pozbawione są zbędnych ozdób i detali.

W swoim salonie wykorzystaj nowoczesne meble z kolekcji Median od Black Red White, w której dostępne są szafki RTV pod telewizor, szafki wiszące oraz komody. Kolor mebli Median zależy od Ciebie. To Ty decydujesz, czy barwa frontów będzie grafitowa, czy biała.

W loftach najważniejszą rolę odgrywa przestrzeń. Postaraj się zmieścić większość rzeczy w szafkach – na blatach umieść natomiast drobne, minimalistyczne figurki lub kilka książek.

OK_BRW_SPONS_Niezwykly_loft_zaaranzuj_otwarta_przestrzen_3Black Red White, sofa Laura

Wnętrze salonu w stylu loft ociepl przytulną kanapą oraz różnymi dodatkami – miękkim, jasnym dywanem i ozdobnymi poduszkami. Na ścianach warto zawiesić kilka obrazków lub zdjęć w ozdobnych ramach.

  1. Przytulna sypialnia Fini

OK_BRW_SPONS_Niezwykly_loft_zaaranzuj_otwarta_przestrzen_4

Black Red White, kolekcja Fini

W sypialni loftowej doskonale sprawdzi się kolekcja Fini od Black Red White. Minimalistyczna stylistyka mebli bazuje na prostocie, która uzupełniona została o grę kolorów – dekorów drewna i chłodnej szarości. Ta kolekcja efektownie prezentuje się na tle szarych betonowych ścian. Jeśli chcesz nieco ocieplić swoją sypialnię, wzbogać wnętrze o miękki dywan, taki który będzie delikatnie wystawał poza ramy łóżka i miękko powita stopy o poranku.

OK_BRW_SPONS_Niezwykly_loft_zaaranzuj_otwarta_przestrzen_5

Black Red White, poduszka Loft Mink

Pamiętaj też o odpowiednim oświetleniu – lampki nocne ułożone po dwóch stronach łóżka będą praktyczną i elegancką ozdobą w trakcie wieczorów spędzanych z książką czy z kubkiem gorącej herbaty.

  1. Nowoczesna kuchnia Draggo

OK_BRW_SPONS_Niezwykly_loft_zaaranzuj_otwarta_przestrzen_6

Black Red White, kuchnia Draggo

Otwarta przestrzeń loftu umożliwia stworzenie oryginalnej i przestronnej kuchni, w której każdy ze sprzętów ma swoje miejsce.

Eleganckie, drewniane szafki o prostych, geometrycznych kształtach będą doskonale łączyć się z jasną kolorystyką całego loftu. Meble Draggo z linii kuchni Senso Kitchens są bardzo pojemne i mogą pomieścić nawet największe garnki. Na ich blatach warto ustawić natomiast najbardziej potrzebny sprzęt – kuchenkę mikrofalową, mikser lub robot kuchenny oraz naczynia na owoce.

W kuchni Draggo dostępna jest także wyspa kuchenna – jeden z najczęściej pojawiających się elementów w loftach. Ta duża szafka to nie tylko dodatkowe miejsce do przechowywania, lecz także mebel, dzielący salon od kuchni w dużych, otwartych przestrzeniach loftów.

Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 28)


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 30)
Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 29)

FORUM - bieżące dyskusje

darmowe konto bankowe
Szukacie odpowiedniego banku dla siebie i nie wiecie z której oferty najlepiej skorzystać w...
Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki…
Dziewczyny czy Wy rownież macie taki problem z brzuchem po porodzie? Wcierałam...
BIO-Kosmetyki naturalne.
Chętnie wypróbuję tą aplikację na telefon. Lubię takie nowości. A darmowa ta aplikacja?
Translate »