URODA I ZDROWIE

Metabolic balance® – skuteczny program odchudzania

12 lipca 2013, dodał: Redakcja

 Metabolic balance® – indywidualny program regulacji przemiany materii redukujący wagę bez efektu yo-yo.

Czym jest metabolic balance®?

Program metabolic balance® opiera się na założeniu, że do prawidłowej przemiany materii niezbędne są enzymy oraz hormony. Każdy organizm ma zdolność wyprodukowania tych substancji we własnym zakresie. Aby było to jednak możliwe, wszystkie niezbędne do tego składniki muszą być dostarczone organizmowi wraz z pożywieniem we właściwych proporcjach. Uzyskując optymalną aktywność tych enzymów oraz równowagę hormonalną, organizm odzyskuje naturalną zdolność oceny, które produkty żywnościowe są niezbędne do zapewnienia i utrzymania optymalnej równowagi przemiany materii (równowagi metabolicznej).

prometabolictlofacebook

Metabolic balance® to kompleksowy program przemiany materii regulujący wagę ciała stworzony przez lekarzy i dietetyków.
Z jego pomocą przestawią Państwo dotychczasowy sposób odżywiania na zdrowy, wyrównany i indywidualnie do Państwa dopasowany profil żywienia. Podstawę tworzy indywidualny plan żywienia, bazujący na wynikach badań krwi oraz podanych przez Państwa informacji dotyczących zdrowia.

Cztery fazy planu prowadzą Państwa do sukcesu i umożliwiają:

  1. długotrwale rozwiązać problemy wagi ciała 

  2. wsparcie i utrzymanie zdrowia

Jak działa metabolic balance®?

Państwa indywidualny plan żywienia łączy potrzeby ciała z substratami zawartymi w wybranych artykułach spożywczych, tworząc nową równowagę metaboliczną. Spożywacie Państwo normalne artykuły spożywcze, które nie tylko są zdrowe i zawierają składniki odżywcze, lecz które są Państwu potrzebne, aby doprowadzić „zaburzoną” przemianę materii do stanu równowagi. Opracowany dla Państwa plan jest ściśle związany z Waszym stanem zdrowia.

Celem planu żywienia jest wsparcie Państwa zdrowej przemiany materii i regulacja wagi ciała.

W jaki sposób metabolic balance® redukuje wagę ciała?

Dzięki indywidualnemu planowi żywienia, Państwa organizm otrzymuje wszelkie zdrowe i potrzebne składniki odżywcze. Wybór artykułów spożywczych nie przebiega na zasadzie obliczeń ich wartości kalorycznych, zawartości tłuszczu, białek czy węglowodanów. Kryterium wyboru produktów spożywczych jest wyłącznie ich wpływ na Państwa gospodarkę hormonalną. Dzięki temu, pobudzacie Państwo zdrową przemianę materii jak i prawidłowe wydzielanie insuliny. Stosując proste zalecenia przygotowywania i spożywania posiłków utrzymają Państwo długotrwale pożądaną wagę ciała i wzmocnią gospodarkę hormonalną.

Jaki wpływ na zdrowie ma metabolic balance®?

Stałe przestawienie organizmu na dopasowane i zdrowe żywienie w kombinacji z aktywnym ruchem, zapobiega znanym chorobom cywilizacyjnym. Odnowienie naturalnej równowagi żywienia umożliwi rekonstrukcję Państwa naturalnej równowagi organizmu.

Równocześnie wzrasta Państwa wydajność i koncentracja. Poprawia sie również napływ energii, zdrowy sen, wzrost siły fizycznej i stanu psychicznego. Wzrost dobrego samopoczucia i witalność bedą u Państwa widoczne. Redukując ilość tłuszczu w obrębie podściółka tłuszczowego, a nie w tkankach mięśniowych i łącznych, skóra pozostanie jędrna i gładka.

Kiedy zalecany jest udział w programie metabolic balance®?

Program przeznaczony jest dla osób, które chcą nie tylko schudnąć, ale chcą też poprawić ogólny stan swojego zdrowia. Również, kiedy występują komplikacje zdrowotne z powodu chorób związanych z nadwagą lub wynikiem złego żywienia, jak np: cukrzyca, reumatyzm, migrena, zaburzenia przemiany materii, nadciśnienie tętnicze itp. Podobnie, gdy chcą Państwo niezależnie od wieku zyskać energię, wzrost wydajności i sił witalnych.

Metoda metabolic balance® jest dostępna w 30 krajach na świecie, z jej dobrodziejstw korzysta ponad 400.000 osób. W żadnym kraju nie było i nie ma negatywnych przypadków, zagrażających zdrowiu czy życiu. Wręcz przeciwnie. Medycyna jest zaskoczona jak korzystny wpływ mają zalecenia metody metabolic balance® na zdrowie i polepszenie samopoczucia. 

Więcej informacji o metodzie: www.prometabolic.pl;  Facebook

Kontakt ze specjalistą – TUTAJ

Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 28)


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Metabolic balance® – skuteczny program odchudzania

  1. avatar sylwek pisze:

    Byłem na tej diecie chociaż nie wiem czy to jest tak do końca odpowiednie wyrażenie, ponieważ wydaję mi się, że trafniejszym określeniem byłoby chyba: zmieniłem nawyki żywieniowe i od nowa nauczyłem się „słuchać” swojego organizmu. Generalnie chcę powiedzieć, że dieta metabolic balance naprawdę działa i skuteczność jest 100% oczywiście pod warunkiem, że się trzyma zasad. U mnie wyglądało to tak, że w przeciągu 6 tygodni zrzuciłem 14kg bez większego wysiłku i waga do dnia dzisiejszego się trzyma, a minęło już 9 miesięcy. Żeby nie było tak kolorowo to pierwszy tydzień jest dość ciężkim okresem, ale później już jest z górki. Mógłbym się jeszcze dużo na ten temat rozpisać, bo naprawdę jestem zadowolony z efektów, a co najważniejsze ZASKOCZONY SKUTECZNOŚCIĄ ponieważ próbowałem wcześniej już różnych cudów i zawsze się to tak naprawdę kończyło tym samym – jojo. Prawda jest taka, że żadne cudo-kapsułki czy też inne prochy w postaci zupek, koktajli nie naprawią Twojego metabolizmu!!! Już się nie muszę katować żadnymi dietami i jak mam ochotę to jem co chcę i mój organizm z tym sobie teraz świetnie radzi. Oczywistą sprawą jest, że nie można też przeginać i trzeba być aktywnym sportowo, bo nic się samo za nas nie zrobi!!! Życzę wszystkim którzy spróbują powodzenia i wytrwałości, a efekty napewno będą!!!

Dodaj komentarz


Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 30)
Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 29)

FORUM - bieżące dyskusje

darmowe konto bankowe
Szukacie odpowiedniego banku dla siebie i nie wiecie z której oferty najlepiej skorzystać w...
Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki…
Dziewczyny czy Wy rownież macie taki problem z brzuchem po porodzie? Wcierałam...
BIO-Kosmetyki naturalne.
Chętnie wypróbuję tą aplikację na telefon. Lubię takie nowości. A darmowa ta aplikacja?
Translate »