URODA I ZDROWIE

Kosmetyki dla dzieci TuTu w sieci SUPER-PHARM!

25 maja 2015, dodał: Karolina

Nie masz pomysłu na prezent dla twojej pociechy z okazji Dnia Dziecka? Marki VIPERA COSMETICS oraz SUPER-PHARM przygotowały wspaniałą niespodziankę dla najmłodszych. W dniach 21.05.- 4.06.2015 r., we wszystkich sklepach SUPER-PHARM w Polsce, dostępna będzie Baśniowa Kolekcja Kosmetyków TuTu dla dziewczynek 3+. Zabawowy makijaż dla najmłodszych jest w 100% bezpieczny, oparty na naturalnych surowcach i delikatnych formułach. Lakier, po wyschnięciu, ściągamy jak błonkę.

tutu facebook superpharm

Jeśli Twoja Córeczka z wielkim zainteresowaniem podgląda, jak robisz makijaż i z ogromną satysfakcją podbiera Ci kosmetyki, to Kolekcja Kosmetyków TuTu dla dziewczynek będzie wymarzonym prezentem dla Twojego Dziecka. Od 21 maja kosmetyki dla dzieci dostępne są w całej sieci SUPER-PHARM, a także w Firmowych Punktach Sprzedaży VIPERA COSMETICS oraz w partnerskich drogeriach w Polsce i na Świecie.

Kolekcja TuTu  to nie tylko Kosmetyki
– Wybierając Błyszczyk, Lakier czy Balm/Szminkę, każda Dziewczynka otrzymuje śliczną ozdobę do włosów;
– Zestaw składający się z trzech kosmetyków ubrany  jest w uroczą kosmetyczkę, w której później można nosić ulubione drobiazgi;
– Największą niespodziankę sprawimy Dziecku Baśniowym Domkiem dla Lalek pełnym Kosmetyków w ulubionych barwach. Domek z pokoikami, po wyjęciu zawartości, staje się cudowną, pobudzającą wyobraźnię zabawką

torebki2 torebka1

Kolekcja TuTu – Baśniowy prezent na Dzień Dziecka

W trosce o nasze Pociechy i z miłości do Nich stworzyliśmy Baśniową Kolekcję Kosmetyków, dającą radość Małym Dziewczynkom, a im Mamom poczucie, że ich Księżniczki, stawiając pierwsze kroki w poznawaniu kolorowego świata makijażu są bezpieczne! Pielęgnujące, urzekająco pachnące Szminki i Błyszczyki, bajkowo kolorowe, iskrzące się Cienie oraz cukierkowe Lakiery do Paznokci na bazie wody bez żadnych rozpuszczalników to magiczne kosmetyki, które zmienią każdą dziewczynkę w piękną Baletnicę.

Szminki do Ust – pielęgnujące, idealne na słoneczną pogodę i niepogodę. Cieszą oczy Baletnicy, wywołują świadomość własnej urody. Nieco świetlane mogą być stosowane, jako ochrona na suche oraz spierzchnięte usta. Delikatnie barwią na jasny, półtransparentny, różowy kolor. Dostępne w 5 odcieniach.

szminki

Błyszczyki do Ust – finezyjne, transparentne, eksplodujące iskrzącymi drobinkami, w magiczny sposób ukraszą i ochronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi usta małej Baletnicy. 5 soczystych, smakowicie pachnących odcieni pobudzi fantazję oraz zauroczy parabolą galaktycznych gwiazdek. Błyszczyki TuTu z pewnością sprawią, że na buziach naszych pociech zagości błyszczący uśmiech :)

błyszczyki

Cienie do Powiek i Policzków – hipoalergiczne kombinacje kolorów oraz świateł, pyłki w kolorach entuzjazmu do zabarwiania dziecięcej skóry, przebadane okulistycznie i dermatologicznie. Wielobarwne konstelacje zademonstrują wymarzone odcienie na buziach odkrywczyń, wywołają zachwyt. Dzięki kolorom i powabnemu błyszczeniu rozpoczną edukację dziewczynek w dziedzinie estetyki, a także umiejętnego doboru barw, ich natężenia i zdolności do kreowania wizualnych zmian.

cienie

Baśniowy Mus Nabłyszczający – w czarodziejskim triku rozbłyśnie milionem drobinek na ustach, powiekach, policzkach, ramionach. Aksamitnie kremowy, o efektownej poświacie, subtelnie wonny, łatwy w aplikacji!

mus

Lakiery do Paznokci – oparte na bezpiecznych formułach na bazie wody. Neutralne dla delikatnej płytki paznokcia dziecka. Dzięki innowacyjnej formule lakieru, usunięcie lakieru odbywa się bez użycia acetonu, metodą peel-off (zdejmowane z paznokcia jak naklejka). Wabiące, intensywnie kolorowe, błyszczące odcienie w 5 odsłonach czynią z tancereczki cichą piękność. Lakiery dostępne są również  w zestawach, po 3 sztuki, zamknięte w uroczą torebeczkę.

lakiery

Kosmetyki TuTu dostępne są w pięciu słodkich kolorach, pachnących truskawką: SCARLET bow, VIOLET coupe, TURQUOISE pointe, PINK pirouette i PEACH ballerina.

Baśniowy domek dla lalek

Jeśli chcecie, aby uśmiech na buziach Małych Baletnic zagościł na długi czas, podarujcie Im Zestaw kosmetyków z Kolekcji TuTu w Magicznym Domku.
Największą niespodziankę sprawimy Dziecku Baśniowym Domkiem dla Lalek pełnym Kosmetyków w ulubionych barwach. Domek po wyjęciu zawartości staje się cudowną, pobudzającą wyobraźnię zabawką. Zestaw zawiera: Błyszczyk do Ust, Szminkę do Ust, Mus do Ciała, Cień do Powiek oraz Lakier do Paznokci „peel-off”.

domekBezpieczny makijaż dla najmłodszych

Kosmetyki z Kolekcji TuTu to produkty HIPOALERGICZNE. Nie wykazują właściwości alergizujących i drażniących. Posiadają pełne Badania Dermatologiczne – aplikacyjne, jak i kontaktowe. Są przebadane pod kątem zawartości metali ciężkich (arsen, kadm, ołów, rtęć). Posiadają pełne Badania Mikrobiologiczne. Każdy z produktów posiada pełny Raport Oceny Bezpieczeństwa. Są w 100% bezpieczne dla Dzieci od 3 roku życia. Nie posiadają żadnych żrących chemikaliów i toksycznych składników. Wszystkie kosmetyki TuTu produkowane są od początku do końca w Polsce.

Kosmetyki TuTu dla Dzieci zostały przebadane pod szczególnym nadzorem Krisan Safety Assessor, eksperta z obszaru Monitorowania Działań Niepożądanych Leków i Oceny Bezpieczeństwa Kosmetyków pod kątem dermatologicznym (hipoalergiczność kosmetyków), mikrobiologicznym (czystość pod względem bakterii) oraz pod względem bezpiecznego stosowania przez dzieci powyżej 3 roku życia.
Badania aplikacyjne  zostały wykonane na grupie osób  z cerą szczególnie wrażliwą, skłonną do alergii. Badania panelowe zostały przeprowadzone na grupie dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, za zgodą rodziców darzących zaufaniem kosmetyki VIPERA COSMETICS. Kosmetyków ani surowców nie testowano na zwierzętach.

Rodzice nam ufają, a Dzieci kochają!

Polecamy!

VIPERA for kids

Więcej informacji o produktach VIPERA COSMETICS na:
www.vipera.com.pl i www.magneticplayzone.com

Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 28)
Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 30)
Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 29)

FORUM - bieżące dyskusje

darmowe konto bankowe
Szukacie odpowiedniego banku dla siebie i nie wiecie z której oferty najlepiej skorzystać w...
Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki…
Dziewczyny czy Wy rownież macie taki problem z brzuchem po porodzie? Wcierałam...
BIO-Kosmetyki naturalne.
Chętnie wypróbuję tą aplikację na telefon. Lubię takie nowości. A darmowa ta aplikacja?
Translate »