URODA I ZDROWIE

Kobiecy styl Emmy Watson

12 października 2015, dodał: Adrianna Kaczuba

Gwiazda, którą wszyscy znamy z serii filmów o Harry Potterze, wyrosła na oczach widzów zmieniając się w piękną, młodą kobietę o dojrzałym stylu, który może być inspiracją nie tylko dla jej koleżanek po fachu, ale także dla nas!

Emma-Watson-Skinny-Black-Pants

Emma Charlotte Duerre Watson urodziła się 15 kwietnia 1990 roku w Paryżu w rodzinie prawniczej. Od najmłodszych lat przejawiając talent aktorski startowała w castingach do ról telewizyjnych i filmowych. W 2000 roku otrzymała angaż w filmie „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”, który stał się dla niej nie tylko przepustką do kariery filmowej, ale także pozwolił młodej gwieździe na zawiązanie wieloletnich przyjaźni. Dorastając na oczach fanów serii o młodym czarodzieju, Emma Watson wyraźnie zmieniała także swój styl ubioru – od małej dziewczynki, która nieśmiało pokazuje się na premierze filmu, po przepiękną kobietę, której stroje zachwycają nie tylko podczas uroczystych gali, ale także na co dzień.

Emma

Mając już za sobą pierwsze kroki w branży filmowej, Emma zaczęła pojawiać się na okładach najlepszych magazynów dla kobiet z całego świata. Młoda aktorka postanowiła jednak wykorzystać swoją wciąż rosnącą popularność w celu pomocy innym ludziom. W 2014 roku zdecydowała o podjęciu współpracy jako ambasador przy Organizacji Narodów Zjednoczonych. Znacząco zaangażowała się także w walkę na rzecz praw kobiet i równouprawnienia na świecie.

z16684096IH,Emma-Watson

Największą transformację przeszedł jednak styl gwiazdy! Dziś możemy czerpać inspirację z klasycznych i niezwykle kobiecych strojów aktorki! Współpraca z takimi markami jak Burberry czy Chanel umocniła jej pozycję w świecie mody, a uwielbienie z jakim mówi o Emmie Karl Lagerfeld, guru mody od Chanel, sprawiają że Emma Watson wyrasta na jedną z najwspanialszych gwiazd swojego pokolenia! Na premiery filmowe Emma wybiera dziewczęce suknie od Chanel, Balenciaga czy Miu Miu. Natomiast na co dzień możemy zobaczyć ją w dziewczęcych, ale niezwykle stylowych połączeniach strojów od topowych projektantów z modnymi rzeczami dostępnymi w popularnych sieciówkach!

NEW YORK, NY - MARCH 25: Actress Emma Watson enters the "Late Show With David Letterman" taping at the Ed Sullivan Theater on March 25, 2014 in New York City. (Photo by Ray Tamarra/WireImage)rs_634x1024-141201122125-634.emm-watson-british-fashion-awards-120114emma-watson-night-out-style-arrives-at-chiltern-firehouse-london-june-2015_1032414-emma-watson-shoes-2-594

 

zobacz również:

 

  1. Jak ubiera się top modelka Alessandra Ambrosio?
  2. 81-letnia aktorka Helena Norowicz w kampanii Bohoboco!
  3. Najmodniejsze swetry na jesień 2015!
  4. Trawiasta i butelkowa zieleń – poznaj hit światowych wybiegów!

 

 

Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 28)


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 30)
Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 29)

FORUM - bieżące dyskusje

darmowe konto bankowe
Szukacie odpowiedniego banku dla siebie i nie wiecie z której oferty najlepiej skorzystać w...
Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki…
Dziewczyny czy Wy rownież macie taki problem z brzuchem po porodzie? Wcierałam...
BIO-Kosmetyki naturalne.
Chętnie wypróbuję tą aplikację na telefon. Lubię takie nowości. A darmowa ta aplikacja?
Translate »