URODA I ZDROWIE

II edycja GRAND PRIX FITNESS

15 czerwca 2015, dodał: Redakcja

Najważniejsza impreza tego lata już w ten weekend!

_Grand_Prix_2014-fot2

Chcesz obejrzeć najbardziej widowiskowe wydarzenie tego lata? II edycja GRAND PRIX FITNESS Aleksandra Kobielak & BS Suple już w najbliższy weekend. Musisz to zobaczyć!

Wielkie sportowe widowisko już za kilka dni. Do Zatoki Sztuki Beach Club w Sopocie zjadą się z całej Polski najbardziej wysportowane i piękne kobiety oraz mężczyźni. Porywające choreografie wykonane na najwyższym poziomie, wspaniałe stroje i mnóstwo muzyki to prawdziwa uczta dla wszystkich kochających sport i zdrowy tryb życia. Obie kolekcje, damską i męską przygotuje kreator mody Michał Starost. W tym roku po raz pierwszy będziemy mogli podziwiać również zmagania pań w kategorii FITNESS LADY. Konferansjerem zawodów będzie znany wokalista Przemek Radziszewski.

_Grand_Prix_2014-fot3

_Grand_Prix_2014-fot4

_Grand_Prix_2014-zwyciezczynie

To już druga edycja tego wspaniałego święta sportu, mody i muzyki. Pomysłodawcą i organizatorem jest Aleksandra Kobielak, mistrzyni Świata Fitness i międzynarodowy sędzia kulturystyki i fitness oraz Ambasador marki BS Suple. W roku 2000 otrzymała z rąk Prezydenta Gdańska wyróżnienie za szczególne osiągnięcia sportowe.

_Grand_Aleksandra_Kobielak _Grand_Prix_2014-fot5

Założycielka i Prezes Akademii Fitness Sportowego, w której jest także choreografem. Podopieczne Aleksandry Kobielak zdobywają złote medale na międzynarodowych zawodach już od 8 roku życia. Z zamiłowania projektant. Stworzyła markę odzieżową Eu4ya z myślą o kobietach kochających Fitness. Sponsorem głównym imprezy jest firma BS Suple, producent suplementów diety.

_Grand_Prix_fot1

Firma BS-Suple Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem najwyższej jakości suplementów diety skierowanych do osób dbających o kondycję zdrowotną, żyjących aktywnie, jak również do osób, które chcą wzbogacić swoją dietę o witaminy oraz makro- i mikroelementy, w szczególności w sytuacjach ich niedoboru w organizmie. BS-Suple realizuje strategię zrównoważonego rozwoju, zakładającą precyzyjne reagowanie na potrzeby konsumenckie i dbałość o najwyższą jakość oferty. Suplementy diety BS-Suple bazują na naturalnych surowcach, odznaczają się wysokim stopniem przyswajalności oraz wysoką skutecznością oddziaływania na organizm ludzki. W chwili obecnej w ofercie BS-Suple znajduje się blisko 30 nowatorskich preparatów, a także produkty przeznaczone dla sportowców z serii Power Gym, których ambasadorem jest Carles Puyol zawodnik FC Barcelona.

www.bssuple.pl

_Grand_IIGP_przezr_2

Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 28)


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 30)
Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 29)

FORUM - bieżące dyskusje

darmowe konto bankowe
Szukacie odpowiedniego banku dla siebie i nie wiecie z której oferty najlepiej skorzystać w...
Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki…
Dziewczyny czy Wy rownież macie taki problem z brzuchem po porodzie? Wcierałam...
BIO-Kosmetyki naturalne.
Chętnie wypróbuję tą aplikację na telefon. Lubię takie nowości. A darmowa ta aplikacja?
Translate »