URODA I ZDROWIE

IFAA SUMMER FIT 2015 w Gdańsku!

1 lipca 2015, dodał: Redakcja

Międzynarodowa Konwencja & Warsztaty Fitness
12/13 września, GDAŃSK

Aktywnie zatrzymujemy lato! W kolejnej odsłonie konwencji Międzynarodowej Akademii Fitnessu & Aerobiku IFAA w Trójmieście dobraliśmy lekcje i warsztaty nowatorskie, potrzebne, niektóre z nich dostępne jedynie w naszej Akademii. I oczywiście, zaprosiliśmy nietuzinkowych prezenterów, aby zapewnić uczestnikom weekend pod każdym względem profesjonalny i atrakcyjny.
Zapraszamy na spotkanie z teamem Akademii IFAA w międzynarodowej obsadzie: Marcus Schweppe, Mathias Naujocks (Niemcy), Marcin Zierałko, Magdalena Prieditis, Sylwia Kamińska, Magdalena Poborca, Patrycja Kornowska, Adrian Pierzgalski, Angelika Pilarska.

Na żywo  zagra DJ Define.

baner_do fejsa_summer fit

W programie 2 hal oferujemy lekcje step i dance aerobic, w których nasi prezenterzy są niezastąpieni. Pojawi się kilka nowości i premierowych wykonań. Gorąco polecamy nowy Dance Fitness Training „4STREATZ®” autorstwa Marcusa Schweppe. Ten oryginalny program wnosi świeży powiew do sal aerobiku. Uczestnicy otrzymują dawkę dynamicznej zabawy złożonej z tańca, prostoty i radości. Schweppy uważa bowiem, że dance aerobic nie musi być trudny, choreografia nie musi być skomplikowana, a kroki wykonalne tylko dla zaawansowanych tancerzy. Mimo to możemy się doskonale bawić, ćwiczyć i spalać kalorie. Sprawdźcie sami już 12 września!
Nowym programem przywita uczestników także Magdalena Prieditis. „AFRO ENERGY POWER” to bardzo ciekawa kombinacja różnych form treningowych, które spina w całość płynny, raz rosnący, raz wyciszony,  przepływ energii i niezwykła, egzotyczna muzyka. Takiego treningu jeszcze nie było!  Ponadto rozbrzmiewać będą rytmy latino, jazzu, house’u i new age. Na koniec konwencji zaskoczy Was duet: Magdalena Poborca i Adrian Pierzgalski, którzy porwą salę do ostatniego „LET IT GO”.

Treningi w sali Workout na pewno także przypadną uczestnikom do gustu. Wybór będzie różnorodny: od klasycznego wzmacniania w lekcji TBC, przez trening z tubingiem, piłką lekarską (SpeedballSM Fitness), Circuit oraz Core Training, aż po  Zdrowy Kręgosłup. Dla fanów mentalnej mobilizacji – „VINYASA POWER YOGA”.
Na IFAA Summer Fit zapraszamy instruktorów w regionu Trójmiasta oraz wszystkich fanów fitness przy dobrym muzycznym bicie.
Szczegółowy program i warunki udziału: http://www.ifaa.pl/zapowiedzi/512-1213-wrzenia-ifaa-summer-fit-gdask.html

Kontakt:
Agnieszka Mickiewicz
IFAA Polska
tel. 609 516 399
mail: agnieszka.mickiewicz@ifaa.pl

Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 28)


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 30)
Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 29)

FORUM - bieżące dyskusje

darmowe konto bankowe
Szukacie odpowiedniego banku dla siebie i nie wiecie z której oferty najlepiej skorzystać w...
Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki…
Dziewczyny czy Wy rownież macie taki problem z brzuchem po porodzie? Wcierałam...
BIO-Kosmetyki naturalne.
Chętnie wypróbuję tą aplikację na telefon. Lubię takie nowości. A darmowa ta aplikacja?
Translate »