URODA I ZDROWIE

Ian Somerhalder już po ślubie!

28 kwietnia 2015, dodał: Adrianna Kaczuba

Fanki Iana Somerhaldera, przystojnego aktora znanego z amerykańskiej serii „Pamiętniki Wampirów” , z pewnością będą nieco zawiedzione niespodzianką, którą im sprawił. Aktor wziął bowiem ślub z swoją partnerką Nikki Reed! Nikki również jest aktorką, a swoją popularność zawdzięcza innej produkcji o wampirach- „Zmierzchowi”.

Ian-Somerhalder-Nikki-Reed-Cute-Pictures

Para wzięła ślub wczoraj na Santa Monice, a ceremonia odbyła się w całkowitej tajemnicy. Szczegóły dotyczącego tego wydarzenia nie są jeszcze znane, jednak w sieci pojawiają się już pierwsze zdjęcia!

null

Ian i Nikki spotykają się od lipca 2014 roku. Warto podkreślić, że Nikki była wtedy jeszcze żoną Paula McDonalda. Ian natomiast rozstał się wówczas ze swoją dziewczyną z planu „Pamiętników Wampirów”, Niną Dobrev. Aktor deklarował wówczas, że „nie znajdzie nigdy kobiety na stałe”, a do sieci trafiały jego zdjęcia, gdzie czule obejmował… psy!

Najwyraźniej jednak, ani poprzednie związki ani wcześniejsze deklaracje nie przeszkodziły tej pięknej parze w połączeniu swoich dróg życiowych! Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować!

nikki-reed-ian-somerhalder-married-wedding-photos-15

nikki-reed-1-800 rs_1024x759-150427043136-1024.Nikki-Reed-Ian-Somerhalder-Wedding-J1R-42715 920c12445231c5fe87823c7dc2def37845901486

Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 28)


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

darmowe konto bankowe
Szukacie odpowiedniego banku dla siebie i nie wiecie z której oferty najlepiej skorzystać w...
Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki…
Dziewczyny czy Wy rownież macie taki problem z brzuchem po porodzie? Wcierałam...
BIO-Kosmetyki naturalne.
Chętnie wypróbuję tą aplikację na telefon. Lubię takie nowości. A darmowa ta aplikacja?
Translate »