URODA I ZDROWIE

Ewa Chodakowska – trening Model Look

3 grudnia 2014, dodał: Adrianna Kaczuba

Nikomu nie trzeba przedstawiać „trenerki wszystkich Polek” Ewy Chodakowskiej. Dzięki jej programom treningowym kobiety, ale też i mężczyźni (!) zaczęli dbać o swoje sylwetki osiągając naprawdę spektakularne efekty! Oto krótki przewodnik po jednym z nowych programów Ewy, „Model Look”!

Trening „Model Look”

Jeśli ćwiczyliście już z Ewą Chodakowską, to zapewne wiecie jak zróżnicowane są jej programy. Każdy znajdzie coś dla siebie! Model Look, to stosunkowo nowy trening, który dostępny jest od wakacji tego roku. Można go była kupić jako dodatek do Shape’a, jednak jeśli go nie nabyliście, to też nic straconego ;)

Na czym bazuje trening Model Look?

Model Look, to 45 minutowy program, który kładzie największy nacisk na dokładność wykonywanych ćwiczeń, a nie na ilość powtórzeń czy ich szybkość. Znajdziemy w nim najwięcej ćwiczeń na górne partie ciała- przede wszystkim na:

  • tricepsy,
  • klatkę piersiową,
  • plecy,
  • dolne i skośne mięśniach brzucha

Warto zauważyć, że część ćwiczeń wykonywana jest z hantlami (0,5-1kg), jednak jak w każdym programie do „domowego fitnessu”, możemy użyć butelek z wodą czy puszek z konserwami!

03-shape-2014-dvd

W tym programie nie znajdziemy treningu cardio, dlatego dla tych z Was, których podstawowym celem jest szybkie spalanie tłuszczu i utrata wagi, ten trening sprawdzi się bardziej jako dodatek do innych ćwiczeń.

Jak zbudowany jest trening?

Model Look składa się z 5 rund przedzielonych 60 sekundowymi odpoczynkami, które poprzedzone są 6 minutową rozgrzewką, a zakończone wyciszeniem i rozciąganiem mięśni.

Ma on zdecydowanie spokojną formę, która jednak pobudza określone partie mięśni do intensywnej pracy. Dlatego niech nie zdziwią Was później porządne zakwasy!

Model look super figura chodakowska shape (4)

Dla kogo przeznaczony jest ten trening?

Oczywiście, program ten przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą ćwiczyć! Warto jednak podkreślić, że w Model Look musicie skupić się na precyzji każdego ruchu, dlatego poleciłabym go osobom, które już ćwiczą od jakiegoś czasu i chciałaby teraz „dopracować” mięśnie oraz osobom początkującym, które nie chcą narzucać sobie aż tak dużego tempa (jednak najlepiej nie jako jedyny trening).

 

zobacz również:

 

  1. Program treningowy Tiffany Rothe
  2. Trening TABATA – na czym polega i jakie daje efekty?
  3. Ćwiczenia i trening z Mel B
  4. Stretching czyli rozciąganie

 

Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 28)


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 30)
Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 29)

FORUM - bieżące dyskusje

darmowe konto bankowe
Szukacie odpowiedniego banku dla siebie i nie wiecie z której oferty najlepiej skorzystać w...
Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki…
Dziewczyny czy Wy rownież macie taki problem z brzuchem po porodzie? Wcierałam...
BIO-Kosmetyki naturalne.
Chętnie wypróbuję tą aplikację na telefon. Lubię takie nowości. A darmowa ta aplikacja?
Translate »