URODA I ZDROWIE

Darmowy trening w Mrs. Sporty – moje wrażenia

28 listopada 2014, dodał: Redakcja

Od dawna chciałam zrobić coś ze swoją sylwetką. Chociaż nie wymagała drastycznych działań, to jednak zależało mi na tym, aby poprawić jej smukłość, zrzucić przy tym nieco kilogramów, wymodelować trochę pewne partie, a także poprawić swoją kondycję. Z pomocą przyszedł mi działający w Lublinie klub fitness Mrs. Sporty.

 

141718163510589200

 

Poprzednie wizyty w klubach fitness nie były dla mnie udane. Zapisałam się na kilka zajęć, ale nie uzyskałam oczekiwanych efektów. W dużej mierze była to kwestia zbyt dużych grup i braku personalnego wsparcia trenerów. Szybko się zniechęcałam, dodatkowo pojawiały się bóle mięśni, dlatego nie ćwiczyłam nigdy dłużej niż miesiąc. Do ponownego spróbowania zachęcił mnie klub Mrs. Sporty, który reklamuje się jako inny niż wszystkie.

Tylko dla kobiet

Mrs. Sporty to klub fitness przeznaczony w szczególności dla kobiet. Specjalnie opracowane plany treningowe i żywieniowe bazują na potrzebach kobiecego organizmu i biorą po uwagę jego możliwości i ograniczenia.

Na stronie internetowej sieci Mrs. Sporty można znaleźć informacje na temat jej początków – pomysł powstał w 2003 roku w Niemczech, kiedy to założyciele postanowili wyjść naprzeciw potrzebom tych kobiet, które nie mogły znaleźć dla siebie odpowiedniego klubu fitness. Wspólnie z Instytutem Profilaktyki i Rehabilitacji w Kolonii i Instytutem Odżywiania i Profilaktyki w Kolonii oraz z wybitną tenisistką Stefanie Graf opracowano specjalny program treningów obwodowych i metodę żywienia.

W 2004 roku w Berlinie założono pierwszy klub Mrs. Sporty, który natychmiast zyskał pozytywne opinie. Od tego momentu kariera sieci potoczyła się szybko i obecnie posiada ona swoje placówki w kilku krajach europejskich, w tym również w Polsce. Ja zapisałam się na zajęcia do klubu znajdującego się w Lublinie, ponieważ to tutaj mam najbliżej, ale czeka także kilka innych lokalizacji, które można znaleźć już teraz na stronie internetowej Mrs. Sporty. Także tutaj można pobrać kupon na swój darmowy trening. Wystarczy tylko wypisać krótki formularz.

Pierwsza wizyta w klubie

Moja pierwsza wizyta w klubie Mrs. Sporty była bardzo udana i zainspirowała mnie do dalszych ćwiczeń, ale od początku. Zanim zaczęłam trenować zostałam poddana szczegółowym badaniom, między innymi poziomu tkanki tłuszczowej i wody w organizmie, a także wywiadowi. Badania trwały ponad poł godziny i były bardzo szczegółowe. Na ich postawie pani trener, która się mną zajmowała, przygotowała specjalny program dla mnie z określeniem intensywności treningów – żebym mogła osiągnąć najlepsze wyniki bez znacznego przemęczania się.

Kluby fitness Mrs. Sporty są rzeczywiście inne od zwykłych klubów. Na uwagę zasługują głównie specjalistyczne urządzenia treningowe. Są to sprzęty hydrauliczne, które automatycznie dostosowują się do siły osoby trenującej. W ten sposób można ochronić stawy i kręgosłup, a przy tym zachować najlepsze wyniki w spalaniu tłuszczu, ponieważ zbyt duże obciążenie może być tutaj niekorzystne. W klubie widziałam nie tylko młode kobiety w moim wieku, ale również starsze panie, ponieważ ćwiczenia Mrs. Sporty mogą być stosowane niezależnie od wieku.

Głównym założeniem ćwiczenia w Mrs. Sporty są krótkie i częste treningi o intensywności dopasowanej do możliwości klubowiczki. Treningi trwają po 30 minut i powinno się brać w nich udział 2-3 razy na tydzień. Rozpoczynają się rozgrzewką, która przygotowuje organizm do efektywnego spalania tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia obwodowe Mrs. Sporty polegają na tym, że uczestniczki ćwiczeń zamieniają się miejscami na urządzeniach i każda zawsze ma „coś do roboty”. Po rozgrzewce następują ćwiczenia siłowe, potem ćwiczenia kondycyjne, następnie rozluźnienie i rozciąganie i tak w kółko. Nad przebiegiem treningu czuwają cały czas trenerzy, którzy w razie potrzeby służą pomocą. I tu serdecznie pozdrawiam Panią Agnieszkę Stępień :).

Dlaczego zostałam w Mrs. Sporty?

Pierwsza wizyta w klubie fitness Mrs. Sporty zdopingowała mnie do działania, ale na moją decyzję miały wpływ także inne kwestie – przyjemna i domowa atmosfera, ponieważ ćwiczenia odbywają się w mniejszych grupach, także fakt, że w klubie nie ma wyznaczonych z góry godzinowego grafiku, dlatego można przyjść o dowolnej porze, zająć miejsce i rozpocząć trening obwodowy. Nie zawsze jestem punktualna, dlatego to dla mnie bardzo wygodne rozwiązanie.

Na razie jestem po miesiącu ćwiczeń w Mrs. Sporty i już widzę efekty. Na zajęcia przychodzę co średnio drugi czy trzeci dzień i już teraz widzę rezultaty moich ćwiczeń. Niedawno trener przeprowadził pomiary kontrolne i poziom tkanki tłuszczowej zmniejszył się razem z kilogramami, nie wspominając już o tym, że czuję się o wiele lżej i wyglądam lepiej. Dlatego jak najbardziej podzielam pozytywne opinie o Mrs. Sporty i polecam zapisanie się do klubu każdej kobiecie.

Tym, którzy nie wierzą mi na słowo, przypominam o możliwości skorzystania z darmowych treningów w klubach. Wystarczy tylko wejść na stronę internetową i wypełnić formularz, żeby poddać się w trakcie pierwszej wizyty dokładnej konsultacji i przekonać się samodzielnie, jak dobrze ćwiczy się w Mrs. Sporty.

Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 28)


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

12 komentarzy do Darmowy trening w Mrs. Sporty – moje wrażenia

 1. avatar Magdalena47709 pisze:

  Zanim się tu wybrałam czytałam opinie o Mrs.Sporty i to przekonało mnie do spróbowania ćwiczeń. Efekty już widzę i to bardzo pozytywne. Polecam, bo mają świetny sprzęt

 2. avatar Aicja66 pisze:

  Moja opinia o Mrs.Sporty jest jak najbardziej pozytywna.
  Panuje tam super atmosfera a kontakt z trenerem jest rewelacyjny .
  Chodzę tam z największą przyjemnością w wolnym czasie.
  Zdecydowanie POLECAM

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

darmowe konto bankowe
Szukacie odpowiedniego banku dla siebie i nie wiecie z której oferty najlepiej skorzystać w...
Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki…
Dziewczyny czy Wy rownież macie taki problem z brzuchem po porodzie? Wcierałam...
BIO-Kosmetyki naturalne.
Chętnie wypróbuję tą aplikację na telefon. Lubię takie nowości. A darmowa ta aplikacja?
Translate »