URODA I ZDROWIE

10. SNG IFAA SPRING FITNESS FESTIWAL w Zgierzu

9 marca 2016, dodał: Redakcja

Wiosenny Festiwal Fitness po raz dziesiąty
12/13 marca, Zgierz

bb

Festiwal Fitness w Stacji Nowa Gdynia w Zgierzu ma już sporą historię. Zaczęło się skromnie, od jednej sali i kilku lekcji. Renoma wydarzenia urosła dzięki prezentacji najnowszych trendów, wybitnym szkoleniowcom oraz przyjaznej atmosferze i doskonałej organizacji. W tym roku, podczas 10. SNG IFAA SPRING FITNESS FESTIWAL, organizatorzy Akademia IFAA oraz Stacja Nowa Gdynia zapraszają na największe „wiosenne przebudzenie”.
W dniach 12-13 marca br. w programie znajdzie się prawie 40 lekcji i warsztatów na 4 scenach, w strefie funkcjonalnej i na basenie. Wystąpi ponad 20 prezenterów i wykładowców.
Oprócz doskonałych instruktorów Akademii IFAA, w tym m.in. Magdalena Prieditis, Marcin Zierałko, Ela Furman, Olga Stefanowicz, Magdalena Staniszewska, Kasia Żychlińska, oraz instruktorów Stacji Nowa Gdynia – także liczni goście, m.in.: Jérémy Jacquot (Francja), Ivan De Luca (Włochy), Kamila Nowowiejska z Nike Training Club, Anna Horobiowska. Warsztaty dla trenerów personalnych poprowadzi Maciej Bielski – ekspert przygotowania motorycznego jeden z filarów ekipy szkoleniowej Mauricz.com.
Do tego gwarantujemy świetne wykłady (Agata Haworeń, Ola Garbacz) i warsztaty specjalistyczne (Karolina Stanek z Blackroll).
Program, przeznaczony dla instruktorów fitness, trenerów personalnych, a także amatorów dobrego treningu w doborowym towarzystwie, to najbardziej aktualne trendy i popularne treningi – wzmacniające, funkcjonalne, interwałowe, body&mind, joga w kilku odsłonach, oryginalne choreografie dance aerobic & step. Rozstrzygnie się także finał 3. edycji konkursu IFAA Aqua Fitness Presenter. Z okazji jubileuszu na uczestników czekają specjalne atrakcje.
To wszystko odbędzie się w sobotę, 12 marca.
Natomiast w niedzielę, 13 marca zapraszamy na dodatkowe specjalistyczne warsztaty IFAA SPECIAL, dzięki którym pogłębicie wiedzę i umiejętności instruktorskie. Będą to: „Oko w oko z klientem – jak lepiej wpływać na grupę” z M. Prieditis oraz „Kolano po urazie” z E. Furman.

Więcej informacji na stronach: www.stacjanowagdynia.pl oraz www.ifaa.pl

Błąd, nie wybrano żadnego ID reklamy ! Sprawdz swój kod ! (ID: 28)


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

darmowe konto bankowe
Szukacie odpowiedniego banku dla siebie i nie wiecie z której oferty najlepiej skorzystać w...
Kostium kąpielowy po porodzie. Jaki…
Dziewczyny czy Wy rownież macie taki problem z brzuchem po porodzie? Wcierałam...
BIO-Kosmetyki naturalne.
Chętnie wypróbuję tą aplikację na telefon. Lubię takie nowości. A darmowa ta aplikacja?
Translate »